پیام تسلیت مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی

محسن طرزطلب؛ مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی با ارسال پیامی شهادت سردار رشید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت. متن این پیام بدین شرح است:

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
شهادت پاداش بزرگ خداوند به مجاهدان مخلص و صادقی است که هنرمندانه عشق به ذات اقدس الهی در اجرای فرمان او در سخت‌ترین میدان‌های جهاد و مبارزه با دشمنان خدا و انسانیت را تا پای جان به اثبات رساندند.
کارنامه آن دریادل غیور و انقلابی و ولایت مدار در عرصه زندگی فردی و سازمانی مملو از عشق به اهل بیت عصمت و طهارت، تلاش و مجاهدت در راه اسلام عزیز، دفاع از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و امنیت آفرینی برای ملت شریف ایران بوده است.
اینجانب ضمن محکومیت اقدام تروریستی و جنایتکارانه آمریکا در به شهادت رساندن مجاهد بزرگ، سردار سرفراز سپاه اسلام سپهبد قاسم سلیمانی؛ فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ این ضایعه بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم شریف ایران تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

مطالب مرتبط